Dzień Przedsiębiorczości 2018

W środę 21 marca 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Ekologiczno-Transportowych w Gdyni uczestniczyli w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym Dzień Przedsiębiorczości.

Zgodnie z założeniami przedsięwzięcie służy zapoznaniu się uczniów szkół ponadgimnazjalnych w trakcie jednodniowej wizyty w wybranej firmie bądź instytucji z zakresem obowiązków na różnych stanowiskach pracy, jak również z kwalifikacjami i predyspozycjami niezbędnymi do wykonywania danego zawodu. Dzień Przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w zakresie planowania dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Organizatorem programu, objętego honorowym patronatem Prezydenta RP, jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, która stawia sobie za cel umożliwienie młodym ludziom zdobycie wiedzy i umiejętności ułatwiających realizację przyszłych planów zawodowych.
Jak co roku swoje drzwi dla naszych uczniów otworzyły trójmiejskie przedsiębiorstwa, za co serdecznie dziękujemy!
Szkolnym koordynatorem projektu jest pani Kamila Matysiak.

 

Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych
81-216 Gdynia, ul. Morska 186
tel.: +48 58 624 81 36
e-mail:
NIP: 958-167-51-86, REGON: 365082825

© 2016 Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych