Salon Poetycki poświęcony poezji Puszkina

We wtorek 5 czerwca 2018 roku uczennica kl. I AG Wiktoria Ogińska wzięła udział w konkursie recytatorskim z języka rosyjskiego – Salonie Poetyckim poświęconym poezji wielkiego rosyjskiego poety Aleksandra Siergiejewicza Puszkina, który odbył się w X LO w Gdyni z okazji rocznicy urodzin artysty.

Wiktoria pięknie recytowała wiersz i zdobyła wyróżnienie. Uczennica pojechała na konkurs pod opieką nauczycielki języka rosyjskiego pani Ireny Lewandowskiej, która oprócz podziękowań za przygotowanie uczennicy do konkursu, otrzymała z rąk dyrektora Rosyjskiego Centrum Nauki i Kultury w Gdańsku pana Andrieja Potiomkina wyróżnienie za znaczące osiągnięcia w zgłębianiu języka rosyjskiego i popularyzowaniu kultury rosyjskiej wśród młodzieży od Konsula Generalnego Federacji Rosyjskiej w Gdańsku, pana Victora Kolesnikova. Gratulujemy!

 
 
 
 
 
Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych
81-216 Gdynia, ul. Morska 186
tel.: +48 58 624 81 36
e-mail:
NIP: 958-167-51-86, REGON: 365082825

© 2016 Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych