Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego 2018

W poniedziałek 17 grudnia 2018 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się uroczystość, podczas której marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk wręczył uczniom stypendia za specjalne osiągnięcia naukowe i sportowe.

Gala była podsumowaniem projektu „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych”. W uroczystości wręczenia stypendiów najzdolniejszym uczniom uczestniczyli przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, dyrektorzy szkół i nauczyciele, jak również rodzice i opiekunowie wyróżnionych uczniów.
Wśród nagrodzonych znalazło się trzynaścioro naszych uczniów:

 • Jan Zwara z kl. IV TS
 • Mikołaj Odowski z kl. III K
 • Bartosz Nowak z kl. III K
 • Karolina Langowska z kl. IV TK
 • Krzysztof Grablowski z kl. III aL
 • Marta Wojnarowska z kl. III K
 • Daria Kreft z kl. IV TS
 • Gracjan Grążawski z kl. II K/U
 • Michał Czerlikowski z kl. II K/U
 • Natalia Kamińska z kl. IV TK
 • Dawid Kontny z kl. IV TS
 • Mateusz Drabik z kl. III K
 • Dominika Rogalewska z kl. III aL


Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych
81-216 Gdynia, ul. Morska 186
tel.: +48 58 624 81 36
e-mail:
NIP: 958-167-51-86, REGON: 365082825

© 2016 Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych