IV Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna – etap okręgowy

W piątek 6 marca 2020 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbył się etap okręgowy czwartej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.

Uczniowie rozwiązywali zadania i odpowiadali na pytania związane z branżą TSL. Zadania przygotował zespół Komitetu Głównego Olimpiady zrzeszający wybitnych naukowców i praktyków w zakresie funkcjonowania sektora transportu, spedycji i logistyki – wykładowców Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego oraz przedstawicieli największych firm z tej branży z Trójmiasta. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy III aS Mateusz Galas. Uczestnicy rywalizują o indeks Wydziału Ekonomicznego UG i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Teraz czekamy na wyniki, które poznamy 16 marca.

 
 
 
Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych
81-216 Gdynia, ul. Morska 186
tel.: +48 58 624 81 36
e-mail:
NIP: 958-167-51-86, REGON: 365082825

© 2016 Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych