Zapraszamy uczniów do zabawy „Świąteczne wyzwania”

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wspólnej zabawy „Świąteczne wyzwania”.
Przez najbliższe dwa tygodnie będzie można sprostać świątecznym wyzwaniom. Każdy uczestnik zabawy musi wykonać minimum 1 zadanie z dowolnie wybranej przez siebie kategorii kulinarnej, kreatywnej, sportowej lub zdrowotnej.

Następnie należy przesłać link / filmik / prezentację / zdjęcie dokumentujące efekty pracy na adres e-mail: lub do 20 grudnia. Zachęcamy do poznawania i korzystania z nowych narzędzi i aplikacji internetowych. Listę narzędzi znajdziecie na http://narzedziaetwinning.blogspot.com

Dwie lub trzy najbardziej kreatywne prace z każdej kategorii zostaną nagrodzone.

Plakat z informacjami (animowany i z podkładem muzycznym) na temat świątecznych zadań-wyzwań znajdziecie TUTAJ

Możecie również poczytać o wyzwaniach na plakacie poniżej:

Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych
81-216 Gdynia, ul. Morska 186
tel.: +48 58 624 81 36
e-mail:
NIP: 958-167-51-86, REGON: 365082825

© 2016 Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych