Sukces naszego ucznia w Konkursie Języka Niemieckiego „DEUTSCH IST EINFACH”

W środę 10 lutego 2021 r. uczniowie z naszej szkoły: Patrycja B. z kl. IV bS, Weronika D. z kl. IV bS, Klaudiusz K. z kl. II K, Dawid B. z kl. IV bS, Wiktoria M. z kl. III aS, Daniel S. z kl. II K, Dominik B. z kl. II K oraz Mikołaj K. z kl. III G wzięli udział w I Edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Niemieckiego „DEUTSCH IST EINFACH” zorganizowanego przez Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych w Gdyni.

Konkurs odbył się zdalnie, jego celem było zainteresowanie uczniów nauką języka niemieckiego, rozwijanie umiejętności gramatyczno-leksykalnych, propagowanie nauki języków obcych przez wspólną zabawę oraz motywowanie uczniów do nauki języka niemieckiego w ciekawy i przyjemny sposób.

Spośród naszych uczniów najlepszy wynik osiągnął Mikołaj K. z klasy III G – zdobył II miejsce.
Gratulujemy!

 

Obraz: Gerd Altmann z Pixabay

Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych
81-216 Gdynia, ul. Morska 186
tel.: +48 58 624 81 36
e-mail:
NIP: 958-167-51-86, REGON: 365082825

© 2016 Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych